تلاش شل برای افزایش تقاضای جهانی گاز

تلاش شل برای افزایش تقاضای جهانی گاز

زرگترین شرکت انرژی اروپا سرگرم سرمایه گذاری در پروژه هایی برای بالا بردن تقاضای گاز جهانی است و قصد دارد به تامین نیاز بازاری که با پالایشگاه های صادرات گاز طبیعی مایع جدید بزرگ می کند، ادامه دهد.

مارتن وتسلار، مدیر انرژی های جدید و گاز یکپارچه شل به بلومبرگ گفت: رویال داچ شل از توسعه استفاده از گاز در حمل و نقل سنگین مانند کشتیرانی حمایت می کند و به مشتریان کوچک تر و کم اعتبار کمک می کند واردات  LNG  را آغاز کنند. همچنانکه مشتریان جدید  LNG وارد بازار می شوند، پنجره جدیدی برای شل و سایرین برای توسعه پالایشگاه های جدید صادرات کم هزینه گشوده می شود.

به گفته وتسلار، شل تقریبا در همه نقاط جهان پروژه های  LNG  دارد و پروژه هایی که سوخت ارزان تری را تولید کنند، سرمایه گذاری برای ادامه فعالیت را دریافت خواهند کرد. پروژه  LNG  کانادا که شل تصمیم سرمایه گذاری در آن را سال گذشته به تاخیر انداخت، یکی از این گزینه ها است.

پروژه هایی که مطابق با شرط کم هزینه بودن نیستند، ممکن است بخشی از آینده شل نباشند. این شرکت پروژه هایی در آسیا، آفریقا و در آمریکا و کانادا دارد و مطمئنا نمی تواند همه آنها را به صورت همزمان بسازد. بنابراین احتمالا بخشی از این پروژه ها را خواهد فروخت.

منبع: بلومبرگ

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

error: Content is protected !!